Ekspert ds. obsługi klienta - Concentrix Poland

Ekspert ds. obsługi klienta

Opublikowane 06.08.2024 | Wygasa 05.11.2024

Opis stanowiska

Job Title:

Job Description

Twój zakres obowiązków:

Uwielbiasz kontakt z drugim człowiekiem?

Lubisz znajdować najlepsze rozwiązania?

Cenisz sobie atmosferę w pracy?

Dołącz do Zespołu i pracuj z nami!

Pracując tutaj, na co dzień wspierasz klientów w rozwiązywaniu trudności. Odpowiadasz na maile i obsługujesz chat.

W skrócie: zajmujemy się kompleksową obsługą klientów, bez sprzedaży.

Podczas 3-tygodniowego szkolenia zapewniamy:

· Nesting pod okiem doświadczonych współpracowników

· Wsparcie Trenera, Team Leadera, Mentora i Zespołu

· Niezbędne narzędzia pracy w biurze w Lublinie

· Dostęp do baz wiedzy

To wszystko przygotuje Cię do pracy w organizacji, która stawia na:

* rozwijanie talentów (100% awansów to rekrutacje wewnętrzne)

* budowanie wartościowych relacji z pracownikami i klientami

* inwestowanie w rozwój

Nasze wymagania

Docenimy w Twojej kandydaturze:

• Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi

• Sprawne posługiwanie się językiem polskim (min. C1)

• Znajomość języka angielskiego (min. B1), umożliwiającą rozumienie czytanego tekstu

• Dyspozycyjność do pracy w biurze w centrum Lublina (Czechów)

• Znajomość pakietu Microsoft Office

• Zaangażowanie i motywację do pracy

• Zainteresowanie nowymi technologiami

Jeszcze nie wiesz, czy pasujesz?

W pełni to rozumiemy - zatem pozwól nam Cię poznać! :)

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełen etat już od pierwszego dnia współpracy

  • Pracę w komfortowym biurze w centrum Lublina

  • Dogodny dla Ciebie grafik godzin pracy – pracujemy w systemie zmianowym

  • Bogaty pakiet socjalny (kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Szkolenie w pełni przygotowujące Cię do wykonywania pracy

  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, dużej międzynarodowej firmie

Location:

Poland, Lublin

Language Requirements:

English (Required), Polish (Required)

Time Type:

Full time

If you are a California resident, by submitting your information, you acknowledge that you have read and have access to the Job Applicant Privacy Notice for California Residents

Concentrix Poland

98 aktywne reklamy

1.75

4 opinie

Szanse dla kariery

Wynagrodzenie

Czas biurowy vs. czas wolny

Zarządzanie

Procedury i wartości

Kryteria pracy

Rodzaj pracy Pełny etat
Miasta Lublin, Poland