Praktykant w Dziale HR w Concentrix - Concentrix Poland

Praktykant w Dziale HR w Concentrix

Opublikowane 27.07.2024 | Wygasa 05.11.2024

Opis stanowiska

Job Title:

Job Description

Czy marzysz o dynamicznej karierze w dziale HR? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w globalnej firmie, która stawia na rozwój i innowacje? Dołącz do nas w Concentrix jako Praktykant w Dziale HR!

Co oferujemy?

  • Bezpłatne praktyki w jednej z wiodących firm outsourcingowych na świecie.
  • Umowę o praktyki z uczelnią, dzięki której połączysz naukę z praktyką zawodową.
  • Możliwość realizacji zadań asystenckich i zdobycia doświadczenia w różnych aspektach HR.
  • Tworzenie i prowadzenie akt osobowych pracowników oraz dokumentacji pracowniczej.
  • Dbanie o kompletność i poufność dokumentów.
  • Prowadzenie ewidencji badań lekarskich oraz szkoleń BHP.
  • Elastyczne godziny pracy - dopasowane do Twojego harmonogramu.
  • Wymagany czas pracy to 500 godzin - do uzgodnienia w dogodnym dla Ciebie okresie.
  • Dodatkowe punkty zgarniesz za angielski na poziomie B2!

Wymagania:

  • Status studenta (preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Administracja, itp.).
  • Znajomość podstaw prawa pracy i zagadnień HR.
  • Umiejętność pracy z dokumentacją i dbałość o szczegóły.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność, dyskrecja i poufność w obiegu dokumentów.

Dołącz do nas! Jeśli jesteś osobą ambitną, zmotywowaną i chcesz zdobyć pratyczne umiejętności w dziale HR, wyślij swoje CV oraz krótki list motywacyjny na adres: [email protected] z tytułem „Praktykant w Dziale HR”. Czekamy na Ciebie w Concentrix – miejscu, gdzie Twoja kariera może nabrać rozpędu!

Location:

POL Katowice - Global Office Park, Building A2 Flrs 10 thru 13

Language Requirements:

Time Type:

If you are a California resident, by submitting your information, you acknowledge that you have read and have access to the Job Applicant Privacy Notice for California Residents

Concentrix Poland

98 aktywne reklamy

1.75

4 opinie

Szanse dla kariery

Wynagrodzenie

Czas biurowy vs. czas wolny

Zarządzanie

Procedury i wartości

Kryteria pracy

Rodzaj pracy Pełny etat
Miasta Katowice, Poland