Specjalista ds. obsługi klienta w języku polskim i angielskim - Concentrix Poland

Specjalista ds. obsługi klienta w języku polskim i angielskim

Opublikowane 06.08.2024 | Wygasa 04.11.2024

Opis stanowiska

Job Title:

Job Description

Twój zakres obowiązków
  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących oraz skrzynki mailowej
  • Obsługa Klientów polskojęzycznych i angielskojęzycznych
  • Wprowadzanie danych do systemu
Wymagania
  • Znajomość języka polskiego w stopniu biegłym (C1)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B2)
  • Dyspozycyjność do pracy na pół etatu w godzinach nocnych w tygodniu roboczym lub w soboty i niedziele (09:00-17:00)
  • Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
  • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta
  • Operatywność, dobra organizacja i wysoki poziom motywacji do pracy
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pół etatu (80 godzin / m-c) od samego początku współpracy
  • Obsługujemy naszych Klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, głównie w porach nocnych - zatem możesz połączyć pracę z innymi obowiązkami
  • Pracę w pełni zdalną
  • Dodatek za pracę nocną
  • Bogaty pakiet socjalny (kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań
  • Ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się, dużej międzynarodowej firmie
  • Realna możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Location:

Poland, Lublin

Language Requirements:

English (Required), Polish (Required)

Time Type:

Part time

If you are a California resident, by submitting your information, you acknowledge that you have read and have access to the Job Applicant Privacy Notice for California Residents

Concentrix Poland

98 aktywne reklamy

1.75

4 opinie

Szanse dla kariery

Wynagrodzenie

Czas biurowy vs. czas wolny

Zarządzanie

Procedury i wartości

Kryteria pracy

Rodzaj pracy Pełny etat
Miasta Lublin, Poland